Endüstriyel Çözümler

Air Ozon Denim Ağartma

Air Ozon Denim Ağartma Ünitesi 

"Air Ozon Blue"; ozon jeneratörü, oksijen jeneratörü, blower, fan, filtreler, özel arabirimler, ölçüm ve kontrol cihazlarını içeren özel bir sistemdir.

"Air Ozon Shiny" yıkama makinesi, "Ozzy" yıkama makinesi ile ya da tek başına sipariş edilebilir.
Sadece "Denim Ağartma" işleminde kullanılmak için tasarlanmış ve mühendisliği bu veriler doğrultusunda yapılmıştır.

Gerekli hava, su ve elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra kullanıma hazırdır.

Devamını oku...

Air Ozon Tavukçu

"Air Ozon Tavukçu" ozon jeneratörü, incubator, fan, filtreler, özel arabirimler, ölçüm ve kontrol cihazlarını içeren özel bir sistemdir.

Air OzonTavukçu ozon kümesi, ozon jeneratörü ile ya da tek başına sipariş edilebilir.

Uygulanan sistem sadece tavukçulukta değil, hayvancılıkta da kullanılmak için tasarlanmış ve mühendisliği bu veriler doğrultusunda yapılmıştır.

Devamını oku...

Endüstriyel Koku Kontrolü

 

 

 

Bir çok koku yayan işletme için, saldıkları kokular kısa mesafede sorun değildir. Şehirler büyüdükçe sanayi alanları şehirle iç içe girmekte ve insanlar bu kokulardan büyük rahatsızlıklar duymaktadır.

İşletmeler üretimlerinden kaynaklı çevrede yaşayan insanlara rahatsızlık veriyor ve Çevre ve Orman Bakanlığı'nın 01.01.2012 tarihinde yürürlüğe soktuğu; 2872 sayılı Çevre Kanununun Ek 9 uncu maddesine dayanılarak, kokuya olan emisyonların kontrolüne ve azaltılmasına yönelik idari ve teknik usul ve esasları düzenleyen Kokuya  Sebep Olan Emisyonların Kontrolü Yönetmeliği'ne (04.09.2010 tarih ve 27692 sayılı Resmi Gazete) uygun değilse yaptırımlarla karşı karşıya kalmışlardır.

 

Tüm bu olumsuzluklara karşı ozon gazı çok etkili bir çözüm aracıdır. Uzman mühendisler tarafından ihtiyaca göre tasarlanan ozon sistemleri, işletme bacalarından atılan kokuları yok ederek çevreye verilen rahatsızlığı ve şikayetleri ortadan kaldırır, işletmelerin kendi çalışanlarına ve çevredeki diğer işletmelere daha kaliteli çalışma ortamı sunar.

Avantajlar

- Ozon hızlı çalışır

- Zararlı atık bırakmaz (Ozon, yeşil teknolojidir)

- Güvenlidir

- Otomasyon sistemiyle çalışır

- Hava kalitesini yükseltir, çalışma ortamını iyileştirir

- Koku şikayetlerini yok eder!