Hakkında

2001 yılı başında ozon üretimi ile ilgili çalışmalara başlayan Air Ozon Rusya'da uzay çalışmaları için Piezzo seramik ve ozon cihazı üreten ELPA AO şirketinden deneme amaçlı cihazlar temin etmiş, ozon teknolojisini bu cihazlarla muhtelif yaşam alanlarında denemeler yapmıştır. ...

Ürünün faydalarını gören şirketimiz ELPA AO şirketinden üretim bilgilerini satın alarak, kazandığı bilgi ve tecrübeyi literatür kaynaklarından yapmış olduğu araştırma ve geliştirme çalışmaları ile birleştirerek ,  kendi teknolojisini yaratarak ve yerli  üretime başlamıştır. Sonrasında daha büyük sanayi tip cihazlar için Kanadalı AZCO şirketi ile görüşmeler yapmış ve numune cihazlar getirmiştir.

Elektrik mühendisi, endüstriyel tasarımcı ve tekniklerden oluşan bir ekip kuran şirketimiz gerek ekonomik krizin etkileri gerekse de şirket ortaklık yapısının değişmesi nedeni ile uğranılan maddi kayıplar yaşamasına rağmen, ozonun uygulama teknikleri ile ilgili Maret, Banvit, Şeker Piliç, Merko Gıda gibi şirketlerle muhtelif ozon çalışmaları yapmış önemli bilgi ve tecrübe sağlamıştır.

2004 yılından bu yana Air Ozon markası altında ozon teknolojisi ürünleri geliştirmekte ve kendi kaynaklarımızla yerli üretim ozon cihazları imal ederek piyasa satmaktadır.

Bugüne kadar 2000 adedin üzerinde imalat ve satış gerçekleştirmiş AirOzone,  sektörün önemli markalarına ihtiyaçlarına yönelik tasarım sistemler sunmuştur.

Vizyon

Ozon teknolojilerinde Türkiye'de lider, uluslararasında uzman; müşterinin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır.

Misyon

Air Ozon, müşterilerine en uygun çözümlerle Ozon teknolojisinin en üstün hizmetlerini sunmayı amaçlar.

Kalite Politikamız

Air Ozon, tüm çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılmasına iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım, temin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi, müşterilere karşı sorun değil çözüm üretmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

Değerlerimiz

  • İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık düsturumuzdur.
  • Kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.
  • Yapılan işler kaliteli, sistemli ve bilimsel şekillerde gerçekleştirilir.
  • Yaşamın, canlılarla ve kurumlarla devamı önemlidir.
  • Çevre sorununu çözmek isteyen müşteri, bizim dostumuzdur.
  • Çalışanlar inisiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir.